Tovar podľa značky

Možnosti dopravy

ÚvodMožnosti dopravy

Možnosti doručenia tovaru koncovému zákazníkovi, objednávatelovi.

 

 

Osobný odber:


- tento spôsob zabezpečeje prevzatie tovaru zákazníkom v mieste sídla spoločnosti.

- pri tejto variante odberu je možné vykonať úhradu za tovar predom na číslo účtu našej spoločnosti:

    SK8702000000003034033154/0200 . Následne budete po zaevidovaní platby vyzvaný na odber v mieste sídla spoločnosti.

- druhý spôsob úhrady pri tomto spôsobe prevzatia je Predaj na splátky. Tento spôsob úhrady za tovar podrobne opísaný v informačnej časti Predaj na splátky.

- pri osobnom odbere je možné platiť aj v hotovosti priamo pri odbere tovaru.

 

Doprava Kuriér DPD/GEIS:

 

- dopravu konečnému zákaznikovi zabezpečuje prepravná spoločnosť DPD,GEIS.

- prepravná spoločnosť zabezpečuje garantované doručenie v rámci SR do 48h od prevzatia zásielky, čiže do 48h od vyexpedovania zásielky našou spoločnosťou.

- doplnkové služby týkajúce sa vnútroštátnej prepravy zásielok: balenie, dobierka, výmena balíkov pred doručením, doručenie na presný čas, doručenie v sobotu. Všetky tieto doplnkové služby je možné dojednať a to písomnou požiadavkou do poznámky objednávky. K objednávke bude pripočítaný doplatok za konkrétnu

službu podľa cenníka.

- pri zmene adresy Vám spoločnosť DPD, alebo GEIS po skontaktovaní upresní adresu a doručí zásielku na správnu adresu; cena prepravy zahŕňa aj druhé doručenie po neúspešnom doručení zásielky

 

Cenník dopravy  
Osobný odber len Liptovský Hrádok 0 €
Hodnota objednávky do 100€ s DPH 4,30 €
Hodnota objednávky od 100 - 400€ s DPH 4,30 €
Hodnota objednávky od 400€  s DPH 4,30 €
Tovar s hmotnosťou 30 -50kg do 1000 € 6,90 €
Tovar s hmotnosťou nad 50 kg do 1000 € od 13,90 €
   

 

 Pre niektoré kombinácie váhy a množstvo balíkov môže byť klient kontaktovaný za účelom dohodnutia výšky ceny za dopravu. Ide o neštandardné situácie, kde sa jedná napríklad o viacej balíkov veľkých rozmerov, prípadne hmotnosti a pod.. V prípade, že sa pri tovare nachádza informácia, že je doprava tovaru "Zadarmo", táto cena sa neupravuje a tovar bude doručený bez účtovania ceny aj v prípade, že sa jedná o nadrozmerný tovar. Štandardne platí cena za dopravu, ktorá je účtovaná v košíku pri tvorbe objednávky.

.

V prípade zvolenia spôsobu platby dobierka sa účtuje dobierečný poplatok vo výške 1 EUR


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V ojedinelých prípadoch, pri objednaní veľkého množstva kusov tovaru, niekoľkých kusoch bielej techniky, alebo iného nadrozmerného tovaru  je nutné upraviť cenu tovaru. Nikdy sa tak nestane bez súhlasu so zákazníkom, ktorý bude o situácii informovaný emailom, alebo telefonicky.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pri preberaní tovaru je zákazník povinný tovar riadne prekontrolovať. V prípade viditeľného poškodenia obalu je túto skutočnosť nutné uviesť do dodacieho listu prepravcu, prípadne spísať s vodičom zápis o poškodení.

Po podpísaní a prevzatí tovaru nie je možné tovar s poškodením takéhoto charakteru reklamovať vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu.

 

V prípade dovozu veľkej zásielky bude tento tovar doručený pred vchod rodinného domu, alebo bytového domu uvedeného v objednávke. Vynesenie si treba zabezpečiť vlastnými prostriedkami.