Tovar podľa značky

Optické siete

Optické káble, konvertory - prvky pre stavbu optickej siete.

Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 20
Zobraziť stranu: 1 2
DROP1000 kábel Solarix 12vl 9/125 3,5mm SOLARIX

DROP1000 kábel Solarix 12vl 9/125 3,5mm SOLARIX

DROP1000 kábel Solarix 12vl 9/125 3,5mm SOLARIX

 

  • Optický kábel Solarix SXKO-DROP-12-OZ-LSOH je vhodný pre vnútorné i vonkajšie inštalácie.
206,01 € bez DPH 247,21 € s DPH 269,46 €
DROP1000 kábel Solarix 24vl 9/125 3,5mm SOLARIX

DROP1000 kábel Solarix 24vl 9/125 3,5mm SOLARIX

 DROP1000 kábel Solarix 24vl 9/125 3,5mm SOLARIX

 

  • Optický kábel Solarix SXKO-DROP-24-OS-LSOH je vhodný pre vnútorné i vonkajšie inštalácie.
360,79 € bez DPH 432,95 € s DPH 471,91 €
Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM3(50/125um)

Fiber kábel LC-ST, 5m Duplex OM3(50/125um)

5,72 € bez DPH 6,86 € s DPH 7,48 €
MC100CM 100Mbit. opticky konvertor TP-Link

MC100CM 100Mbit. opticky konvertor TP-Link

MC100CM 100Mbit. opticky konvertor TP-Link

 

  • 10/100M RJ45 na 100M multi-mode SC fiber Converter,
  • Full-duplex, do 2Km.
26,25 € bez DPH 31,50 € s DPH 34,33 €
MC210CS Gigabitový opticky konvertor TP-Link

MC210CS Gigabitový opticky konvertor TP-Link

MC210CS Gigabitový opticky konvertor TP-Link

 

  • Médiá konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km
31,70 € bez DPH 38,04 € s DPH 41,46 €
Optický kábel LC-ST Duplex 1m

Optický kábel LC-ST Duplex 1m

Prepojovací optický duplexný kábel

3,54 € bez DPH 4,25 € s DPH 4,63 €
SOLARIX DROP1000 kábel Solarix 4vl 9/125 3,5mm LSO

SOLARIX DROP1000 kábel Solarix 4vl 9/125 3,5mm LSO

136,25 € bez DPH 163,50 € s DPH 178,21 €
SOLARIX DROP1000 kábel Solarix 8vl 9/125 3,5mm LSO

SOLARIX DROP1000 kábel Solarix 8vl 9/125 3,5mm LSO

216,91 € bez DPH 260,29 € s DPH 283,72 €
TP-LINK MC110CS

TP-LINK MC110CS

Médiá konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

26,25 € bez DPH 31,50 € s DPH 34,33 €
TP-LINK MC111CS

TP-LINK MC111CS

Médiá konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

26,25 € bez DPH 31,50 € s DPH 34,33 €
TP-LINK MC112CS

TP-LINK MC112CS

Médiá konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

26,25 € bez DPH 31,50 € s DPH 34,33 €
TP-LINK MC200CM

TP-LINK MC200CM

31,70 € bez DPH 38,04 € s DPH 41,46 €
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2