Tovar podľa značky

Optické siete

Optické káble, konvertory - prvky pre stavbu optickej siete.

Najpredávanejší tovar v tejto kategórii

TP-LINK MC112CS
24,07 € 26,24 €
TP-LINK MC111CS
24,07 € 26,24 €
Zobrazené produkty 1 - 10 z celkových 10
EFB optický kábel LC-LC 10m Duplex OS2(9/125um)

EFB optický kábel LC-LC 10m Duplex OS2(9/125um)

12,54 € bez DPH 15,05 € s DPH 16,40 €
MC100CM 100Mbit. opticky konvertor TP-Link

MC100CM 100Mbit. opticky konvertor TP-Link

MC100CM 100Mbit. opticky konvertor TP-Link

 

  • 10/100M RJ45 na 100M multi-mode SC fiber Converter,
  • Full-duplex, do 2Km.
20,06 € bez DPH 24,07 € s DPH 26,24 €
MC210CS Gigabitový opticky konvertor TP-Link

MC210CS Gigabitový opticky konvertor TP-Link

MC210CS Gigabitový opticky konvertor TP-Link

 

  • Médiá konvertor 1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km
24,79 € bez DPH 29,75 € s DPH 32,42 €
TP-LINK MC111CS

TP-LINK MC111CS

Médiá konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45

20,06 € bez DPH 24,07 € s DPH 26,24 €
TP-LINK MC112CS

TP-LINK MC112CS

Médiá konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

20,06 € bez DPH 24,07 € s DPH 26,24 €
TP-LINK MC200CM

TP-LINK MC200CM

24,79 € bez DPH 29,75 € s DPH 32,42 €
TP-Link MC220L SFP slot konvertor

TP-Link MC220L SFP slot konvertor

13,56 € bez DPH 16,27 € s DPH 17,74 €
TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

Modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LS inteligentné sieťové prepínače TL-SG3109 / 3216/3224, TL-SL3428 / 3452, TL-SG2109WEB / 2216WEB / 2224WEB, TL-SL2210WEB / 2218WEB / 2428WEB / 2452WEB, TL-SL1351 a gigabitové prepínače, portu LC, prenosová rýchlosť 1.25 Gbps, Multi-mode Fiber s maximálnou dĺžkou 550m.

14,16 € bez DPH 16,99 € s DPH 18,52 €
TP-LINK TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A

23,01 € bez DPH 27,61 € s DPH 30,10 €
TP-LINK TL-SM321B

TP-LINK TL-SM321B

12,38 € bez DPH 14,86 € s DPH 16,19 €
Na stranu: produktov.