Tovar podľa značky

TP-Link TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod-rozširujúci

TP-Link TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod-rozširujúci

MiniGBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pre Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže býť maximálne 550/275 m, modul využívá vlnové dĺžky 850 nm. Napájanie modulu je cez zariadenie.

Výrobca: TP-LINK
Kód: ag_TL-SM311LM
Dostupnosť: na sklade (i)

Cena: 18,34 € bez DPH 22,01 € s DPH 23,99 €

MiniGBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pre Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže býť maximálne 550/275 m, modul využívá vlnové dĺžky 850 nm. Napájanie modulu je cez zariadenie.

Zatvoriť

Pridať hodnotenie

Položky oznacené * sú povinné.
Meno: *
Email: *
Titulok: *
Hodnotenie: *
Text:
Klady
Zápory
Napíšťe klady a zápory, každý bod na jeden riadok. Nechajte prázde, ak Vás nič nenapadá.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento tovar vložiť nový komentár