Tovar podľa značky

Roline

ÚvodRoline
Zobrazené produkty 1 - 8 z celkových 8
12.03.3129 Adaptér mini DisplayPort/HDMI

12.03.3129 Adaptér mini DisplayPort/HDMI

11,88 € bez DPH 14,26 € s DPH 15,54 €
EFB optický kábel LC-LC 10m Duplex OS2(9/125um)

EFB optický kábel LC-LC 10m Duplex OS2(9/125um)

12,54 € bez DPH 15,05 € s DPH 16,40 €
Nálepky na klávesnicu SK/CZ červené

Nálepky na klávesnicu SK/CZ červené

Nálepky na klávesnicu

0,64 € bez DPH 0,77 € s DPH 0,84 €
Redukcia z USB na RS232, 9pin

Redukcia z USB na RS232, 9pin

Adaptér pre pripojenie sériových zariadení cez port USB. Konektory - USB typ A samec

10,79 € bez DPH 12,95 € s DPH 14,11 €
ROLINE Kábel Display port Male / HDMI Male 1m

ROLINE Kábel Display port Male / HDMI Male 1m

9,04 € bez DPH 10,85 € s DPH 11,82 €
ROLINE Kábel DVI-D male / DVI-D male 1m

ROLINE Kábel DVI-D male / DVI-D male 1m

2,56 € bez DPH 3,07 € s DPH 3,35 €
ROLINE UTP Patch Cord Cat.6, blue 0.3m

ROLINE UTP Patch Cord Cat.6, blue 0.3m

0,96 € bez DPH 1,15 € s DPH 1,26 €
ROLINE UTP Patch Cord, Cat.6, grey, 0.3 m

ROLINE UTP Patch Cord, Cat.6, grey, 0.3 m

0,96 € bez DPH 1,15 € s DPH 1,26 €
Na stranu: produktov.